para dziewczyna chłopak

Połówki – serwisy internetowe dla singli

7489

Poznałam go na serwisie dla singli – to słowa, po których jeszcze 10 lat temu zostałabyś uznana za wariatkę. Świat jednak ciągle się zmienia i daje nam nowe możliwości, dzięki którym możemy poznać osoby o podobnych zainteresowań. Być może kiedyś będziemy mówić, że poznaliśmy męża lub żonę na eDarling lub Sympatii? Niektórych to przeraża, inni uważają, że jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Zobaczcie, gdzie można znaleźć swoją drugą połówkę.

1. eDarling.pl

edarling logo

To największy serwis w Polsce i jeden z większych w Europie. Jeśli chcesz, możesz więc szukać tu partnera w 10 różnych krajach. W serwisie zarejestrowanych jest prawie 5 milionów profili z naszego kraju, jednak liczba aktywnych użytkowników sięga 2 milionów. Jest więc spora szansa na to, że idealna osoba dla Ciebie znajduje się na nim. Jak ją znaleźć?

Musisz zacząć od wypełnienia bardzo szczegółowej ankiety. Serwis na bieżąco udziela Ci wskazówek, więc łatwo przejść przez ten proces. Na podstawie uzyskanych danych wybierane są osoby, które spełniają nasze oczekiwania i mają podobne zainteresowania.

2. Sympatia.pl

sympatia logo

To polski serwis, który przebojem wszedł na rynek w 2002 roku. Ponad milion aktywnych użytkowników sprawia, że na pewno warto zainteresować się założeniem konta. Należy jednak już na samym wstępie zaznaczyć, że za darmo możemy jedynie przeglądać profile innych użytkowników. By móc z nimi korespondować koniecznie jest wykupienie konta premium. Serwis posiada też specjalne komunikator o nazwie Flircik.

3. C-Date.pl

c-date-logo

To ciekawy serwis, który przeznaczony jest dla osób, które nie szukają dłuższej relacji. C-Date dedykowane jest oboom, które chcą spotkać się raz lub dwa. Znajdziemy tu prawie pół miliona użytkowników, którzy nie szukają męża, lecz przelotnego romansu. Jeśli tego właśnie szukasz, to koniecznie sprawdź tę stronę.

4. be2.pl

logo be2

To kolejny międzynarodowy gigant na naszej liście. Tu również podstawową jest test osobowościowy, na którego podstawie dobierane są podobne do nas osoby. Użytkownicy niestety skarżą się, że niektóre wiadomości, które dostają, są generowane przez sam serwis, które chce wymusić na nich wykupieni konta premium.

5. MyDwoje.pl

my dwoje logo

To rzetelny serwis, który jasno przedstawia swoim użytkownikom cennik usług. Dzięki temu osoby, poszukujące partnera lub partnerki, od razu maja świadomość opłat, z jakimi wiąże się korzystanie z MyDwoje.pl. Zaletą tej platformy jest również fakt organizowania dużych imprez, na których ludzie mogą się poznać również w realnym świecie. Choć znaleźć tu można znacznie mniejszą ilość użytkowników, to jednak warto się tym serwisem zainteresować zwłaszcza ze względu na fakt, że nie ma tu żadnych ukrytych kosztów, a abonament premium nie jest automatycznie przedłużany.

Rating: 5.0. From 3 votes.
Please wait...

 • Happy

  Fajnie, że są takie serwisy. Zarejestrujcie się samotni. Piszę to szczerze bo jestem w związku, co prawda tylko kilkumiesięcznym, z osobą poznaną przez taki serwis. Wiadomo, że to trwa nim pisanie przerodzi się w spotkanie a spotkanie w uczucie.
  Wszystkim parom życzę szczęścia, nie bójcie szukać, pozdrawiam

 • Luna

  Szczerze mówiąc, to nigdy nie korzystałam z portali randkowych. Jakoś nigdy nie czułam takiej potrzeby. Natomiast mój przyjaciel poznała swoją narzeczoną na portalu e-darling i teraz szykują się do ślubu. Dla wielu ludzi to szansa na poznanie kogoś wartościowego, z kim mogliby sobie ułożyć życie.

 • Mimi

  W sumie to dobrze, że są takie portale. Co prawda nie mam do nich absolutnie żadnego zaufania ale jeżeli maja kogoś uszczęśliwić to czemu nie?

· · ·